Szanowni Państwo!

Dziękuję wszystkim Elektorom, którzy wzięli udział w głosowaniu w dniu 30 czerwca 2020 r., a zwłaszcza tym, którzy oddali głos na moją kandydaturę na Rektora SGGW. Jest to dla mnie duże wyróżnienie i jednocześnie wyzwanie, które z pełną świadomością i odpowiedzialnością podejmuję.

Zdaję sobie sprawę z ogromu pracy i obowiązków, jakie wiążą się z pełnieniem funkcji Rektora, szczególnie w tym trudnym okresie, w którym przyszło nam funkcjonować. Przyszłość jest niepewna i budzi wiele emocji u nas wszystkich.

W takich warunkach tylko zaangażowanie i praca całej społeczności akademickiej gwarantuje dalszy dynamiczny rozwój SGGW i pozwala myśleć o przyszłości z optymizmem. Dlatego też myślą która towarzyszyć mi będzie każdego dnia pracy, będą słowa: „SGGW – nasza Alma Mater”.

Ze swojej strony oferuję kilkunastoletnie doświadczenie płynące z udziału w zarządzaniu Uczelnią na różnych szczeblach. Jestem zwolennikiem pracy zespołowej. Licząc na Państwa nieustanne wsparcie, chcę wyraźnie zaznaczyć, że jestem otwarty na nowe pomysły i inicjatywy służące naszej Uczelni, czyli nam wszystkim.

Jako kandydat na Rektora zaproponowałem program, który w moim przekonaniu zapewni SGGW dalszy bezpieczny rozwój. Liczę na Państwa pomoc w jego realizacji. Razem stwórzmy w naszej Alma Mater warunki, w których każdy znajdzie miejsce do realizacji swoich celów.

Zapraszam do zapoznania się z przemówieniem do Społeczności Akademickiej, które zamieszczone jest na kanale SGGW w serwisie Youtube.

Michał Zasada